Sveiki atvykę į „Ekrano kultūros“ laikotarpį! Zarasų kultūros centras pataria:
Pasirinkite patogiausią ekraną – telefono, planšetės, kompiuterio ar televizoriaus;
Pasipuoškite – renginys, kad ir namuose, turi būti įvykis! Išsaugokime tradicijas;
Palepinkite save skaniu užkandžiu ir šilto gėrimo puodeliu – būtinai gražiausiuose induose;
Ir pirmyn – įsijunkite mus ir liūdna nebus!

11-13 – 12-04 Foto akcija-atrakcija „Gražiausia Zarasų Eglutė“
Kviečiame visas Zarasų mieste ir rajone gyvenančias Egles ir Eglutes atsiųsti mums vieną savo mieliausią, smagiausią, nuotaikingiausią nuotrauką (joje turi būti vienos Eglės – moters, merginos, mergaitės portretas) ir nuoširdų palinkėjimą Zarasų rajono gyventojams artėjančių švenčių proga (tekstą). Gruodžio 4 d. mes visas nuotraukas įrėminsime šventiniais „Gražiausia Zarasų Eglutė“ rėmeliais, sukursime virtualią galeriją kultūros centro Facebook paskyroje ir apdovanosime visas Egles ir Eglutes mielomis staigmenėlėmis. Nuotraukas su palinkėjimais siųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki gruodžio 1 d. Manysime, kad siųsdami nuotraukas sutinkate, kad jos bus viešinamos kultūros centro Facebook nuotraukų galerijoje.

11-19 Liaudiškos muzikos kapelų „Subatvakaris“ on-line
Šiais metais nesusitiksime gyvai, bet kviečiame pasidžiaugti pačiu naujausiu Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro „kepiniu“! Susitikime 18.00 val. interneto platybėse kompaktinės plokštelės „Zarasų krašto tradiciniai muzikantai“ pristatyme Facebook paskyroje.

11-16 - 12-10 „River Christmas challenge“ - šokio iššūkis šeimoms ir netik
Zarasų kultūros centro šokių studija „River“ meta Tau ir Tavo šeimai iššūkį. Išmok kalėdinį šokį (jį rasi Zarasų kultūros centro Facebook paskyroje ir šokių studijos – „River“ Facebook paskyroje), pasipuošk šventine atributika, nufilmuok save ir/ar savo šeimą ir siųsk vaizdo įrašą mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Vaizdo įrašų lauksime iki gruodžio 10 d.
Kas gali dalyvauti, paklausite Jūs? Ogi visi visi, dideli ir maži. Nepamirškite šventinės atributikos ir pirmyn! Geriausi įrašai bus montuojami į vieną bendrą šokio klipą, jį išvysite artėjant didžiosioms metų šventėms.

12-04 Virtualus miesto eglės įžiebimas
Sėlių aikštėje nuo 12 val. dideliame ekrane bus transliuojami vaizdo klipai, sveikinimai ir muzikiniai atvirukai praeinantiems ar pravažiuojantiems. 16 val. gražiausiomis spalvomis apsišvies miesto bažnyčia, o 17 val. Facebook paskyroje prasidės virtuali eglės įžiebimo ceremonijos transliacija.

12-22 Kalėdinio spektaklio „Ko norėjo kiškis“ transliacija
Kalėdinis spektaklis vaikams ir ne vaikams „Ko norėjo kiškis“, rež. Skaidrė Vanagaitė, transliuos jums pagrindinę Kalėdinio laikotarpio idėją, kurios nevalia pamiršti ne tik šiuo iššūkių pilnu laikotarpiu, bet ir bet kuriuo kitu. Visada. Ta idėja – Kalėdos yra tavo širdyje!
Transliacija prasidės 18 val.

12-31 Naujametinis koncertas iš namų į namus „Linkime pasveikti“
Naujametinis renginys – Zarasų kultūros centro „perliukas“, kurio laukia ne tik žiūrovai, bet ir visi kultūros darbuotojai, savanoriai, aktyvistai, nes tai vienintelis tokio masto renginys, kurio dalyvių skaičius scenoje kartais beveik nenusileidžia žiūrovų skaičiui salėje. Šiais metais jis bus kitoks, bet dėl to tik dar labiau laukiamas, šviesus ir įdomus.
Transliacija prasidės 19 val.