Screenshot 1

Per šį jau daugiau nei metus trunkantį pandemijos laikotarpį daugelis kūrybinių konkursų, vykdavusių gyvai, tapo virtualiais. Tad atlikėjai turi galimybę sudalyvauti daugiau konkursų nei įprastai, tačiau kitomis sąlygomis. Vienas iš tokių konkursų yra Padauguvos laisvalaikio salės inicijuotas ir organizuotas respublikinis virtualus dainos konkursas „Dainuoju Lietuvai“, skirtas Kovo 11 – ąjai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Kulturos diena 01Šiais metais jau antrą kartą nuotoliniu būdu švenčiame ir minime Pasaulinę kultūros dieną. Šia proga kviečiame jus puoselėti ir saugoti savo šalies etninę kultūrą, domėtis profesionaliąja, viso pasaulio kultūra ir nepamiršti asmeninės kultūros. Tikime, kad muzika, knygos, filmai, poezija ir koncertiniai vaizdo įrašai padeda jums išgyventi nelengvą ir ilgai besitęsiantį karantiną ir savo ruožtu toliau tobuliname savo virtualius renginius.

Tramtatulis 2021 10Vaikų ir moksleivių liaudies atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2021“ vietinis Zarasų rajono ratas. Vietiniame Zarasų rajono konkurso rate komisija, kurią sudarė Zarasų kultūros centro direktorius Aurimas Gudas, Visagino Menų Akademijos folkloro ansamblio „Radastėlė“ vadovė Inga Cicėnienė ir šio konkurso pirmininkas etnografas Gintaras Andrijauskas, turėjo išrinkti 10 labiausiai konkurso kriterijus atitinkančių dalyvių ar jų grupių.