Kulturos arbatele ir kinas 12

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro kartu su Augšdaugavos savivaldybės Kultūros skyriumi vykdomas projektas „Senas kaip naujas“ („Old like new“) kviečia aktyvius bendruomenės narius, besidominčius mokymusi visą gyvenimą, į antrąjį kultūros mainų ir patirties pasidalijimo susitikimą su svečiais iš Latvijos ir Visagino Trečiojo Amžiaus universiteto.

sausio 13

Laisvė – aukščiausias tautos gėris. Tam, kad mes būtume savimi, kad tauta, valstybė. Laisvė dirbti savo mylimą darbą! Laisvė turėti svajonių vasaras! Laisvė keliauti! Laisvė švęsti! Tokiomis mintimis buvo pradėtas Laisvės gynėjų dienos minėjimas prie Zaraso ežero apžvalgos rato. Bendradarbiaudamos Zarasų kultūros, švietimo įstaigos ir organizacijos, sukūrė jaukų Sausio 13-osios minėjimą.

Registracija

Laikantis Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimo dėl renginių organizavimo būtinų sąlygų 2021 m. balandžio 16 d. Nr. V-854 privaloma dalyvių ir lankytojų registracija.
Renginys vyks Zarasų rajono savivaldybės kultūros centre . Duomenis bus saugomi 30 dienų po renginio ir bus naudojami tik su renginiu susijusiais klausimais.

REGISTRACIJA ČIA

 Kaledos

Gruodžio 22 d. Zarasų kultūros centro scena virto džiunglėmis. Flamingai pasitiko visus atvykusius, o liūtas pasveikino kylančią saulę.

Atvyko kurjerė iš Lietuvos su nuostabiu siuntiniu-Kalėdine eglute, kurios , pasirodo, niekam džiunglėse nereikia, nes niekas iki šiol negalvojo apie Kalėdas ( išskyrus kaimelio gyventojus, kurie puošdavo palmę)- Musė Cėcė rūpinosi tik savo reikalais, papūga ją mėgdžiojo. Gyvatė, leopardai, dramblys, skruzdės galvojo, kad yra svarbiausi ir kam jiems tos Kalėdos.

Sunkumus pavertėme laimėjimais 01

2021-ieji jau finišo tiesiojoje ir tai puikus laikas peržvelgti atliktus darbus, pastebėti padarytas klaidas, pasidžiaugti pasiektais laimėjimais ir svarbiausia – padėkoti visiems, kurie dar vienerius metus buvo šalia, dalyvavo, stebėjo, dirbo kartu, rėmė beprotiškiausias idėjas, palaikė ir padrąsino. Zarasų kultūros centrui šie metai buvo išties įspūdingi bei sėkmingi. Visų pirma dėl to, kad Kultūros ministerija jau antrą kartą Zarasų kultūros centrą paskelbė geriausiu Lietuvoje Aukščiausios kategorijos kultūros centru, įvertinusi centro penkerių metų veiklą.

Kulturynos 01

Kultūrynos Zarasuose – sėkmingas pavyzdys kaip veikti ten, kur „nėra ką veikti“

Zarasai – nedidelis, Lietuvos pakraštyje išsidėstęs miestelis, kurio gyventojams, turintiems vaikų, gana dažnai iškyla klausimas: kuo juos užimti? Veikla turėtų būti smagi, turininga, naudinga, ugdanti ir atitinkanti kiekvienos mažos asmenybės poreikius. Pasirinkimas nedidelis, būrelių nedaug ir skubama daryti išvadą, kad nėra ką veikti… Tačiau Zarasų kultūros centras jau trečius metus iš eilės stengiasi prisidėti prie to, kad išvados keistųsi ir kad kiekvienas vaikas pagal amžių ir poreikius rastų sau tinkamą kultūrinės edukacijos užsiėmimą ir galimybę turiningai praleisti laiką kartu su tėveliais, seneliais, globėjais ir/ar mokytojais, auklėtojais.

Malta

TARPTAUTINIO PROJEKTO ,,ETNO BANGOS“

DALYVIŲ SUSITIKIMAS MALTOJE

Zarasų rajono savivaldybė kartu su Ignalinos, Švenčionių, Utenos rajonų ir Visagino savivaldybėmis dalyvauja VšĮ Euroregiono „Ežerų kraštas“ direktorato biuro vykdomame Erasmus+ KA2 projekte „Etno bangos: tarptautinio bendradarbiavimo tinklo tarp kultūros ir jaunimo darbuotojų sukūrimas“ (Ethno vibes).  Tai tarptautinis projektas, kuriame dalyvauja partneriai iš Italijos ir Maltos.  Šio  projekto tikslas - sukurti ilgalaikę partnerystę tarp jaunimo ir kultūros darbuotojų, pasidalijant etnokultūros populiarinimo patirtimis, pritaikant naujoves organizuojant etnokultūros festivalius jaunimui. Zarasų rajono savivaldybei šiame projekte atstovauja Zarasų Kultūros centro kultūrinės veiklos vadybininkė Aleksandra Pulokienė, Zarasų atviro jaunimo centro jaunimo darbuotoja Miglė ValkauskienėKūrybinių industrijų skyriaus vedėjas Erikas Černovas.