Zarasuose įžiebta gražuolė eglė, žiūrovams – virtualus koncertas

Gruodžio 4 d. Zarasai prisidėjo prie eglutėmis pasidabinusių miestų sąrašo. Mūsų – žaliaskarė šiais metais ypatinga – tarsi aliuzija į artėjančius jubiliejinius miesto metus. 2021-aisiai Zarasams 515 metų! Tad eglę puošia išskirtinės elniažuvės. Eglutės dekoracijas kūrė UAB „Švenčių studija“ ir mūsų kraštietė Jolanta Turaitė.

     
Eglės įžiebimo vakaras mieste šiais metais nebuvo įprastai triukšmingas, tačiau jaukus ir saugus. Miesto bažnyčia pasipuošė meniniu „Video architekts“ kurtu apšvietimu, šalia eglės sumontuotas ekranas transliavimo sveikinimus, Zarasų kultūros centro šventinių renginių ištraukas bei projekto „Meno iš ekrano“ metu kurtus vaizdo klipus. Įžiebimo ceremonija ir simbolinis miesto mero Nikolajaus Gusevo mygtuko paspaudimas buvo transliuojamas gyvai kultūros centro Facebook paskyroje.Eglės įžiebimo transliaciją galima peržiūrėti čia

Na o dabar, karantinui griežtėjant, kviečiame jus susiplanuoti smagius ir šiltus vakarus namuose kartu su mumis! Laukiame jūsų vaizdo įrašų iššūkiui „River Christmas challenge“ – tai šokio iššūkis šeimoms ir ne tik. Zarasų kultūros centro šokių studija „River“ meta Tau ir Tavo šeimai iššūkį. Išmok kalėdinį šokį (jį rasi Zarasų kultūros centro Facebook paskyroje ir šokių studijos – „River“ Facebook paskyroje), pasipuošk šventine atributika, nufilmuok save ir/ar savo šeimą ir siųsk vaizdo įrašą mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Vaizdo įrašų lauksime iki gruodžio 16 d. (terminas pratęstas). Kas gali dalyvauti, paklausite Jūs? Ogi visi visi, dideli ir maži. Nepamirškite šventinės atributikos ir pirmyn! Geriausi įrašai bus montuojami į vieną bendrą šokio klipą, jį išvysite artėjant didžiosioms metų šventėms.


Gruodžio 22 d. visų šeimos narių lauksime prie ekranų, nes ten jūsų lauks kalėdinis spektaklis „Ko norėjo kiškis“. Tai spektaklis vaikams ir ne vaikams, o jo pagrindinė mintis - Kalėdos yra tavo širdyje! Spektaklio režisierė Skaidrė Vanagaitė. Vaidina beveik visas Zarasų kultūros centro darbuotojų kolektyvas! Transliacija prasidės 18 val.

Gruodžio 31 d. 19.00 val. vėl susitiksime tradiciniu laiku netradicinėje vietoje. Naujametinis koncertas iš namų į namus „Linkime pasveikti“ šiais metais galės pasiekti visus norinčius, o juk dažnai norintiems neužtekdavo vietų... Šiais metais jis bus kitoks, bet dėl to tik dar labiau laukiamas, šviesus ir įdomus.
Tad likite sveiki ir likite su mumis!