River

Balandžio 9 - osios rytą Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro šokių studija „River“ išsiruošė į ilgą kelionę - Respublikinį šokio konkursą - festivalį „Pavasarinė šokių pynė“, kuris vyko Vilkaviškio Sporto ir pramogų centre. 

Šis konkursas - festivalis vyko jau 10 - ąjį kartą, pirmojoje grupėje pasirodė 47 - ios šokėjų grupės. Energingus bei nuotaikingus pasirodymus surengė dalyviai iš Vilniaus, Raseinių, Mažeikių, Prienų, Alytaus, Širvintų, Jurbarko, Marijampolės, Šakių, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Vilkaviškio.

InShot 20220409 203226009 resize InShot 20220409 203509277 resize

Konkurso dalyvių šokius vertino Marijanas Staniulėnas (šokio pedagogas, ANT šokių studijos vadovas), Laura Saunorienė (choreografė, režisierė, Šakių kultūros centro vadybininkė), Danguolė Dapšytė (Mažeikių choreografijos mokyklos mokytoja ekspertė) ir Karina (Ukrainos šokio mokyklos, šokių ir sporto klubo Antares trenerė). 

Šokėjų pasirodymo numeris buvo 20 - tas, todėl „pasimatavę“ šokių aikštelę ir jos ribas visi pradėjo laukti, palaikydami kitus konkurso dalyvius. Su kiekvienu šokėjų pasirodymu jaudulys tik kilo, bet labai džiugino tai, kad renginys buvo transliuojamas tiesiogiai, visi žinojo, kad namuose prie ekranų pasirodymo laukia ir taip pat jaudinasi mamos, tėčiai, broliai ir sesės. Puikus nusiteikimas, geros emocijos, didelis vaikų darbas ir noras atnešė dar vieną laimėjimą, III - ąją vietą.

received 1355792158267456

Pirmaisiais medaliais „River“ vaikai pasipuošė praėjusių metų gruodį, kuomet Panevėžyje vyko Tarptautinis dainų ir šokių konkursas festivalis „Christmas stars 2021“, šį kart namo, į Zarasus atkeliavo antrieji medaliai ir pirmoji taurė. Pavasaris - puiki pradžia pradėti rinkti kolekciją. 

„River“ vadovė Elžbieta siunčia didžiausius linkėjimus tėveliams ir dėkoja už begalinį palaikymą, vaikams - didelį darbą ir pastangas.