Šiuo susitelkimo laikotarpiu vis ieškome ir atrandame naujų formų, kaip kultūrą priartinti prie jūsų, kaip „sušildyti“ ištuštėjusį miestą, kaip suteikti dėmesio menininkams ir kūrėjams. Vienas iš būdų – parodos kultūros centro languose. Tikime, kad jaukūs žiburėliai ir nuoširdūs meno kūriniai už stiklo pasiekia praeinančiųjų žvilgsnius ir širdis.
Pirmoji pristatyta paroda, veikusi iki gruodžio 8 d. buvo mūsų kraštietės menininkės – Aušros Mačiulytės keramikos paroda „Už keturių sienų“. „Buitis, sakytum... kiekvienas indas buityje primena tiek daug... Nuo gimimo iki mirties mes - tarp keturių sienų kartu su indais, turinčiais paskirtį kiekvienai situacijai... talpus, patogus, gražus - lygiai kaip žmogus...“ – tokiais žodžiais parodą apibūdino autorė.

Šiuo metu kultūros centro languose pasirodė nauja paroda, kurią kviečiame aplankyti praeinant pro šalį. Tai – Prano Savicko, kilusio iš Molėtų rajono, tačiau jau ilgą laiką gyvenančio Antalieptėje, drožybos darbai. Ponas Pranas medžio drožyba užsiima apie 60 metų. Drožia kryžius koplytstulpius, skulptūras, namų apyvokos dirbinius. 2010 m. P. Savickas pripažintas geriausiu kryždirbiu Utenos apskrityje, 2011 m. Rokiškyje vykusiame Respublikiniame liaudies dailės konkurse „Aukso vainikas“ kryždirbystės nominacijoje pelnė trečiąją vietą. Per pastaruosius keletą metų meistras apdovanotas padėkomis kaip dosniausiai savo rankų darbo kūrinius Antalieptės bendruomenei dovanojantis ir parapijai aukojantis rėmėjas.

Šiuo metu kviečiame ir skatiname jus kuo daugiau laiko praleisti namuose, kad kuo greičiau galėtume ir vėl jus pakviesti į vidų, į žiūrovų ir lankytojų išsiilgusį kultūros centro pastatą. O dabar, jeigu tektų eiti pro šalį, žvilgtelkite pro mūsų langus. Kultūra juose gyva – pagyvins ir jūsų širdis.