Sėlos muzikantai persikelia į virtualią erdvę Zarasų kultūros centras kartu su etnografu Gintaru Andrijausku priešakyje pradeda projektą "Sėlos muzikantai". Kad ir kaip laukiame renginių, kuriuose visi galėtume susirinkti ir pabendrauti, tačiau sutelkę kantrybę muzikuoti vis dar bursimės virtualiai.

Tradicinis tarptautinis liaudiško muzikavimo festivalis pradedamas nuo "Mandolinos akademijos" mokymų, kuriuose ves tiek mums gerai pažįstami Zarasų rajono muzikantai, tiek ir ekspertai, akademikai iš Lietuvos ir užsienio. Kol kas dar neatskleidžiame visų detalių, paliekame intrigą ir kviečiame kiekvieną savaitę laukti mandolinos pamokų video formatu. Prisijunkite, mokykitės ir pajuskite muzikavimo džiaugsmą, juk dabar viskas, ko reikia - tai geros emocijos!

Mandolinos akademijos pirma paskaita.


Pirma

Mandolinos akademijos antra paskaita.

Antra

Mandolinos akademijos trečia paskaita.

Trecia

Mandolinos akademijos ketvirta paskaita.

Trecia

Mandolinos akademijos penkta paskaita.

Trecia

Akademinė Romaldo Trijonio (grupė Jonis) mandolinos paskaita.

Trijonis

Akademinė Ričardo Gadeikio mandolinos paskaita.

Gadeikis

Akademinė Juliaus Vaicenavičiaus mandolinos paskaita.

Julius Vaicenavicius

Akademinė Ilmars Pumpurs mandolinos paskaita.

Julius Vaicenavicius

Akademinė Simono Navicko ir Vinco Vaitkevičiaus mandolinos paskaita.

Simonas

Akademinė Remigijaus Vitkausko mandolinos paskaita.

Simonas

REMIGIJUS VITKAUSKAS – Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro artistas, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, socialinių mokslų daktaras, mokslinių, publicistinių straipsnių, metodinių priemonių monografijos autorius. Kamerinės muzikos ansamblio „CREDO“ įkūrėjas, vadovas ir pirmasis smuikas. Styginių instrumentų kvarteto „AKADEMIJA“ altistas. Solo altu groja visose didžiosiose Lietuvos Respublikos salėse, Amerikoje, Vokietijoje. Su Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro kvartetu „MUSICA CAMERATA“  koncertuoja Argentinoje, Anglijoje, Brazilijoje, Japonijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse. Atlieka simfoninių partitūrų solines gitaros, mandolinos, bandžos partijas. Už kūrybinę veikla apdovanotas Lietuvos Respublikos seimo pirmininko, kanclerio, kultūros ministro, LEU rektoriaus padėkos raštais, medaliu „UŽ NUOPELNUS VILNIUI IR TAUTAI“.

Akademinė Frode Barth mandolinos paskaita.

Simonas

 

Projektą „XXVIII tradicinis tarptautinis liaudiško muzikavimo festivalis „Sėlos muzikantai” iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Selos muzikantai skelbimas 2021 07