Untitled 2 01

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centre ir teritoriniuose padaliniuose vyko koncertai skirti Tarptautinės Motinos dienai paminėti

2023 m. gegužės 4 d. vyko koncertas „Nupiešiu Tau visus jausmus“ skirtas Motinos dienai. Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė pasveikino susirinkusias mamytes, močiutes su šia gražia ir pasminga švente. Koncerto metu savo dainas ir šokius pristatė gausus būrys jaunųjų atlikėjų ir šokėjų.

Nuoširdžiai dėkojame už nuostabius pasirodymus Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos ir Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro kolektyvams ir jų vadovams.

DSC 5208 resize

Pav. Motinos dienos minėjimo akimirkos Zarasų kultūros centre

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro teritoriniuose padaliniuose vyko koncertai skirti Tarptautinės Motinos dienai paminėti.

2023 m. gegužės 6 d. Zarasų kultūros centro Suvieko teritoriniame padalinyje vyko renginys, skirtas Motinos dienai paminėti. Renginyje koncertavo ir savo pasirodymais džiugino Imbrado suaugusių muzikos grupė ir Avilių kaimo liaudiškos muzikos grupė „Avilija“. Visus susirinkusius su Mamos diena pasveikino Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys Vytautas Sekonas.

Suviekas

Pav. Motinos dienos minėjimo akimirkos Zarasų kultūros centro Suvieko teritoriniame padalinyje

,,Tegu kasdieniniai rūpesčiai neužgožia šypsenos Jūsų veide, o augantys ir meilę dovanojantys vaikai tampa prasme gyventi, žydėti ir džiaugtis kasdiene laime”, tokie ir dar daug gražių žodžių ir palinkėjimų skambėjo pirmą gegužės sekmadienį Zarasų kultūros centro Salako teritoriniame padalinyje. Koncerte, skirtame Motinos dienai, savo kūrinius atliko Zarasų F. Latėno meno mokyklos mokytojai ir jų mokiniai. Mamoms, močiutėms, promočiutėms ir globėjoms skambėjo pasaulinio žinomumo muzikiniai kūriniai, atliekami akordeonu, gitaromis, pianinu, fleita bei trimitu. Nuoširdi padėka Zarasų F. Latėno meno mokyklos mokytojoms ir mokiniams priėmus kvietimą.

Salakas

Pav. Motinos dienos minėjimo akimirkos Zarasų kultūros centro Salako teritoriniame padalinyje

2023 m. gegužės 7 d. Smalvų kultūros skyriuje vyko koncertas, skirtas Mamos dienai, „Tau, mano mamyte...“. Renginio metu koncertavo Samanių kaimo kapela ir jaunieji muzikantai.

samaniai 2

Pav. Motinos dienos minėjimo akimirkos Zarasų kultūros centro Samanių kultūros skyriuje

Gegužės 7 d. Zarasų kultūros centro Smalvų kultūros skyriuje vyko koncertas, skirtas Mamos dienai „Tau, mano mamyte...“. Mamos diena yra puiki proga pasakyti mamai „Ačiū“ už viską, ką ji tau davė, visuomet palaikydama ir tikėdama tavimi. Ši diena yra ypatinga, kuriai vaikai nuoširdžiai ruošiasi ir jos labai laukia. Į Smalvų kultūros salę susirinkusias mamytes pasveikino į šventę atvykę svečiai –  Lietuvos Respublikos seimo narys Algimantas Dumbrava, Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė, taip pat gražius žodžius tarė bendruomenės pirmininkas Saulius Valiūnas. Vaikučiai dovanojo, ne tik pačius nuoširdžiausius žodžius, bet ir savo padarytas dovanėles, atvirukus. Pagrojo Smalvų mandolinomis, patys mažiausi skyrė šokį mamytėms, „Lėlių“ teatras parodė spektakliuką „Bėkim, žvėrys pažiūrėt“.

Smalvos 2

Pav. Motinos dienos minėjimo akimirkos Zarasų kultūros centro Smalvų kultūros skyriuje

Renginys, skirtas Motinos dienai, vyko Turmanto kultūros namuose gegužės 7 d. Jame koncertavo moterų ansamblis „Sidabro gija“, ansamblis „VIA-TUR“, solistai ir vaikai. Renginyje sveikinimo žodžius visoms mamoms skyrė Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė, mero patarėja Simona Matusevičiūtė.

Turmantas

Pav. Motinos dienos minėjimo akimirkos Zarasų kultūros centro Turmanto teritoriniame padalinyje

Šventinį sekmadienį Imbrado bendruomenės namuose Zarasų kultūros centro Imbrado kultūros skyrius organizavo minėjimą Motinos dienos proga „Gražiausios gėlės mamai“. Susirinkusiems gerą nuotaiką sukūrė Suvieko kaimo kapela „Cinkelis“ ir sveikinamo žodį tarė Zarasų rajono savivaldybės vicemerė Olga Podolskienė.

Imbradas 2

Pav. Motinos dienos minėjimo akimirkos Zarasų kultūros centro Imbrado kultūros skyriuje

2023 m. gegužės 7 d. Motinos dienos minėjimas Degučių Šv. Antano Paduviečio koplyčioje visoms atėjusioms mamoms Zarasų kultūros centro Degučių kultūros skyriaus kūrybinė grupė ,,Žibintas“ dovanojo Zarasų rajono savivaldybės literatūrinės premijos laureatės Vilės Sinkuvienės eiles.

Pav. Motinos dienos minėjimo akimirkos Zarasų kultūros centro Degučių kultūros skyriuje