CirVirVyrai 01

2023 m. lapkričio pirmą savaitgalį Zarasų kultūros centro kapela „Čir vir vyrai“ vyko į Estiją, kur Parnu miestelyje vyko Baltijos šalių muzikinis festivalis. Šiame festivalyje savo muzikavimo įgūdžius jau keturi metai iš eilės turėjo galimybę tobulinti visi liaudies muzikantai.

Baltijos šalių muzikinio festivalio organizatorius - puikus muzikantas bei nacionalinių armonikų meistras Mati Vürst. Jau ketvirti metai šiame festivalyje Lietuvą atstovauja kapela ,, MINGĖ“ (Klaipėda) ir kapela ,,ČIR- VIR-VYRAI“ (Zarasai). Kelias dienas vykusį festivalį vainikavo styginių instrumentų orkestro koncertas senoje neveikiančioje bažnyčioje.

FB IMG 1699272077496

Šio festivalio dėka Zarasų kultūros centro kapela pasisemia ir pasidalina patirtimis, užmezgia daug naujų pažinčių ir pakviečia dalyvius atvykti į Zarasuose organizuojamus festivalius.

Kviečiame visus atvykti 2024 m. gegužės 10-11–12 d. į ,,XXXI tradicinį tarptautinį liaudiško muzikavimo ir šokių festivalį SĖLOS MUZIKANTAI“, kuris tradiciškai vyksta Zarasuose ir jo apylinkėse bei susipažinti su įvairių šalių liaudiškos muzikos atlikėjais, pasiklausyti liaudiškos muzikos.

FB IMG 1699272083294

Zarasų kultūros centro etno-grafas  Gintaras Andrijauskas