Vadovas: Maksim Bendelston
Tel. +370 62284690
el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Grupės „Aqua“ oficialus gimtadienis – 2015 metų lapkričio 2-oji. Nepraskriejus nei mėnesiui nuo grupės įkūrimo, kolektyvas savo programą atliko Zarasų kultūros centro Adventiniame koncerte. Po to sekė Naujųjų metų koncertas ir kiti renginiai. Jau 2016 m. sausio mėnesį, spaudžiant 25 laipsnių šaltukui, grupė nufilmavo pirmąjį vaizdo klipą „Buvo diena“ (muz. ir ž. Remigijaus Poderio.). Klipas - transliuojamas per LRT, BTV ir kitus kanalus sveikinimų koncertus, „Labas rytas“ ir kitose laidose. 2016 m. Kovo 8-osios renginiui grupė paruošė programą, kurioje skambėjo dar visiškai negirdėtos dainos. Daugumą iš jų kolektyvui padovanojo žymus kompozitorius Julius Siurbis, kuris žinomas kaip rašantis muziką žymiausiems Lietuvos atlikėjams (tokiems kaip Stasys Povilaitis, Žemaitytė, Malinauskas, „Žvaigždžių kvartetas“, R. Marozovaitė ir kt.). Tais pačiais metais gegužės mėnesį grupė šauniai pasirodė LRT laidoje „Duokim garo“, kurioje skambėjo negirdėtos dainos. Viena iš jų - amerikiečių liaudies daina, „Raudonosios upės slėnyje“,  aranžuota kolektyvo narių, kita -  „Kur mūsų laikas“ (muz. Juliaus Siurbio, ž. Zenės Sadauskaitės). Tvieskiant pirmiesiems saulės spinduliams, „išaušo“ Zarasų kurortinio sezono atidarymas.  Grupė „Aqua“ ir vėl džiugino zarasiečių ir miesto svečių širdis.

Tokia buvo grupės gyvavimo pradžia. Šiandien koncertus sunku jau suskaičiuoti. Jų grupės egzistavimo laikotarpiu buvo jau tikrai daug. Grupės sudėtis keitėsi, galybė aplankytų koncertų, festivalių, daug įrašytų dainų ir nufilmuotų vaizdo klipų. Grupė kuria dinamišką, įdomų, ir šviežią skambesį, įtakotą visų grupės narių. Kolektyvo sąstatą sudaro jauni, energingi, kūrybingi nariai. „Aqua“ aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir už jos ribų, dalyvauja įvairiuose renginiuose, koncertuose, projektuose. Jų dainas transliuoja Lietuvos radijo stotys bei televizijos.

Kolektyvas kone nuo pirmųjų gyvavimo dienų laikosi principo, kad dainos neturėtų būti pernelyg sudėtingos, tačiau būtinai – nebanalios ir atliekamos nuoširdžiai. „Galbūt jau esame nuo kai kurių senesnių dainų šiek tiek pavargę. Tačiau jų reikia klausytojams. Kartą nesugrojome „Senam parke“ (muz. ir ž. Remigijaus Poderio.): nors nebuvome nušvilpti, tačiau žmonės po koncerto užsiminė taip ir neišgirdę vienos laukiamos dainos. Nuo to laiko stengiamės atlikti viską, dėl ko mus publika myli, o naujas dainas, kurios, mano galva, tikrai ne prastesnės, koncertuose grojame paeiliui su senomis. Esu tikras, kad ir iš dabartinio mūsų atliekamo repertuaro po kiek laiko atsiras vadinamųjų šlagerių. Tiesiog dainai reikia subręsti. Kaip ir vynui“, - pasakojo grupės vadovas Maksim Bendelston. Grupės vadovas - pilnas idėjų, kurias žada įgyvendinti artimiausiu metu, o kol kas tegul tai būna maža paslaptis.