Vadovas: Elžbieta Juškėnienė

Tel. +370 60099718,
el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2019 m. rugsėjį Zarasų kultūros centre duris atvėrė šokio studija „River“. Meninis ugdymas asmenybei teikia visapusišką ir ypatingą savęs ir pasaulio pažinimą, suvokimą ir įprasminimą. Šokio, kaip vienos iš meno šakų, reikšmingumas žmogaus gyvenime mažai kam kelia abejonių. Dėl šios ir daugybės kitų priežasčių ši studija pradėjo gyvuoti.
Spalvotą ir nuostabiai gražų bei romantišką rugsėjį pirmoji grupė susirinko labai lauktai, smalsiai, noriai ir gausiai. 6 – 10 m. vaikai pradėjo keliauti charakteringu šokio keliu. Studijos šokėjų kaskart laukia nauji patyrimai ir naujos žinios matant pasaulį šokiu, nes čia susipina įvairūs šokio stiliai: šiuolaikinis šokis,  klasikinio šokio pagrindai, šou šokis, gatvės šokių elementai ir kita. Ypač didelis dėmesys skiriamas šokėjų lankstumui, fizinei ištvermei.

  
Studijos „River“ auklėtiniai save išbando ir tobulėja Zarasų kultūros centro renginiuose, koncertuose, miesto renginiuose ir išvykose bei nuolat laukia naujų šokėjų, kurie puikiai įsilieja ir šokio žingsniu keliauja toliau.

Nors „River“ – dar labai mažas upelis, tačiau susibūręs 2019 m. rugsėjį į savo pirmąjį koncertą išsiruošė jau gruodžio mėn. – eglutės įžiebimo šventę Zarasų Sėlių aikštėje. Šokėjai pasirodė Zarasų kultūros centro Kalėdinėje pasakoje „Po eglės šaka“, Vasario 16 – ąjai skirtame koncerte „Atmikime karžygius miško brolius“ bei projekte „Laisvės žinutė pasauliui“. Sustoti nežadame, o tik keliauti pirmyn.