Informacija ruošiama

Zarasų kultūros centro organizacinės struktūros schema

Zarasų kultūros centro struktūros schema

Koks Kultūros centro darbo laikas?

Administracijos darbo laikas:
I–IV 8.00–17.00 val., V 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45
Kasos darbo laikas:
I–V 12.00–18 val.
Renginio dieną – 1 val. prieš renginį.

Ar galima Kultūros centro kasoje atsiskaityti kortele?
Ne, kortelėmis kasoje atsiskaityti nėra galimybių.

Kur kreiptis, jei noriu tapti Kultūros centro savanoriu?
Norint tapti Zarasų kultūros centro savanoriu, prašome kreiptis el. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kokie artimiausi renginiai?
Artimiausi renginiai viešinami Zarasų kultūros centro internetinėje svetainėje www.zkc.lt ir facebook paskyroje.

Kaip tapti kolektyvo nariu?
Norint tapti kolektyvo nariu reikia susisiekti su kolektyvo vadovu. Kviečiame prisijungti: kolektyvų sąrašas

Kur galima rasti informaciją apie Kultūros centro teikiamas paslaugas?
Kultūros centro teikiamos paslaugos

Ar Kultūros centre gali lankytis judėjimo negalią turintys asmenys?
Taip, pastato infrastruktūra pritaikyta neįgaliems asmenims. Patekimui į Zarasų kultūros centrą įrengtas pandusas, viduje įrengti du liftai, kuriais galima pasiekti visas patalpas ir didžiąją salę.

Turite kitokių klausimų? Norite pateikti mums aktualios informacijos? Mielai lauksime! Kviečiame rašyti mums el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba mūsų feisbuko paskyroje.

Eil. Nr.

Transporto priemonės pavadinimas

Modelis

Valstybinis numeris


1.

Autobusiukas
(keleivinis, 16 vietų)

Ford Transit

EFS579



2.

Autobusiukas (krovininis, skirtas renginių aptarnavimui, edukacijoms, mobiliam darbui su jaunimu) Projektas „Old like newInterreg LLI-541

Renault Master

LPL209

3.

Priekaba – mobili scena (8x6x5m)

 ALSPAWM48

LS189

4.

Priekaba

-

GM112

Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymas (toliau – Įstatymas) įtvirtina asmenų, pateikusių informaciją apie pažeidimą įstaigoje, su kuria juos sieja ar siejo tarnybos ar darbo santykiai arba sutartiniai santykiai, apsaugos mechanizmą. Įstatymas taip pat nustato apie pažeidimus įstaigose pranešusių asmenų teises ir pareigas, jų teisinės apsaugos pagrindus ir formas, taip pat šių asmenų apsaugos, skatinimo ir pagalbos jiems priemones, siekiant sudaryti tinkamas galimybes pranešti apie teisės pažeidimus, keliančius grėsmę viešajam interesui arba jį pažeidžiančius, užtikrinti tokių pažeidimų prevenciją ir atskleidimą.

Pagal Įstatymą informacija apie pažeidimus teikiama dėl:

1) pavojaus visuomenės saugumui ar sveikatai, asmens gyvybei ar sveikatai;
2) pavojaus aplinkai;
3) kliudymo arba neteisėto poveikio teisėsaugos institucijų atliekamiems tyrimams ar teismams vykdant teisingumą;
4) neteisėtos veiklos finansavimo;
5) neteisėto ar neskaidraus viešųjų lėšų ar turto naudojimo;
6) neteisėtu būdu įgyto turto;
7) padaryto pažeidimo padarinių slėpimo, trukdymo nustatyti padarinių mastą;
8) kitų pažeidimų.

Asmuo informaciją apie pažeidimą gali pateikti:

1) įstaigoje per vidinį informacijos apie pažeidimus teikimo kanalą;
2) kompetentingai institucijai (prokuratūrai) tiesiogiai;
3) viešai. 

Siekiant veiksmingai įgyvendinti Įstatymo nuostatas, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. lapkričio 14 d. nutarimu Nr. 1133 „Dėl Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo įgyvendinimo“  yra patvirtinti:

1. Atlyginimo pranešėjams už vertingą informaciją tvarkos aprašas;
2. Kompensavimo pranešėjams už patiriamą neigiamą poveikį ar galimus padarinius dėl pateikto pranešimo tvarkos aprašas;
3. Vidinių informacijos apie pažeidimus teikimo kanalų įdiegimo ir jų funkcionavimo užtikrinimo tvarkos aprašas.

Vidinių informacijos apie pažeidimus teikimo kanalų įdiegimo ir jų funkcionavimo užtikrinimo tvarkos apraše nustatomi įstaigose diegiamų vidinių informacijos apie pažeidimus teikimo kanalų reikalavimai, jų funkcionavimas, informacijos apie pažeidimus teikimas, tyrimas, tvarkymas ir konfidencialumo užtikrinimas įstaigoje.

APIE MUS

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras – vykdydamas jam priskirtas funkcijas ir keliamus tikslus, savo veikla puoselėja regiono etninę kultūrą, mėgėjų meną, kuria menines programas, plėtoja švietėjišką (edukacinę), neformaliojo vaikų švietimo, jaunimo užimtumo, pramoginę veiklą, ugdo Zarasų rajono bendruomenę kaip kultūros vartotoją, organizuoja profesionalaus meno sklaidą Zarasų rajone.

Kultūros centro vizija – visoms amžiaus grupėms atviras ir patrauklus daugiafunkcinis centras, turintis aukštos kompetencijos, motyvuotų kultūros, meno ir jaunimo darbuotojų bazę, efektyviai įveiklinantis visą rajono kultūros infrastruktūrą, telkiantis kūrybišką ir iniciatyvią rajono bendruomenę bei teikiantis plataus spektro aukščiausios kokybės kultūros paslaugas.

Kultūros centro misija – užtikrinti kokybiškų kultūros paslaugų įvairovę, patrauklumą ir prieinamumą, vietinio kultūros potencialo plėtrą ir identiteto sklaidą, ugdant tvirtos tapatybės, aktyvų, kritiškai ir kūrybiškai mąstantį kultūros vartotoją ir stiprinant kultūrines kompetencijas visą gyvenimą.

Kultūros centre ir jo padaliniuose veikia 34 mėgėjų meno kolektyvų, studijų, klubų, kurie aktyviai dalyvauja miesto ir rajono bei apskrities šventėse, taip garsindami Zarasus ir Lietuvą respublikiniuose ir užsienio festivaliuose bei konkursuose.

2020 metais Kultūros centras už aktyvią ir reikšmingą veiklą buvo pripažintas geriausiu aukščiausios kategorijos kultūros centru Lietuvoje.

Kultūros centras turi padalinį – Atvirą jaunimo centrą, kuris savo veiklą grindžia Kultūros centro direktoriaus 2018 m. vasario 22 d. įsakymu Nr. V-7 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro nuostatų patvirtinimo“ patvirtintais nuostatais. Atviro jaunimo centro buveinė – Vytauto g. 1a, Zarasai, LT – 32130