Pagrindinis > Naujienos > Festivaliui “ SĖLOS MUZIKANTAI “ nuskambėjus
Festivaliui “ SĖLOS MUZIKANTAI “ nuskambėjus
Parašė   
Penktadienis, 22 Gegužė 2009 12:23

altKa tik pasibaigė XVII tradicinis ( tarptautinis) liaudiško muzikavimo festivalis „SĖLOS MUZIKANTAI“. Per dvi dienas Zarasuose ir Dusetose pasirodė 114 muzikantų iš trijų valstybių Lietuvos, Latvijos bei Estijos.

XVII –festivalio data pasirodė magiška festivalio bei kurortinio sezono atidarymo organizatoriams . Nes Zarasuose ,Sėlių aikštėje vykusiame „ SEPTYNIOLIKOS PAVASARIO AKIMIRKŲ „ koncerte dalyvavo 17 kapelų, bei du liaudies muzikantai. O Dusetų koncerte dvylika kapelų bei 17 liaudies muzikantų.

Apie koncertus manau daug nepasakosiu nes kas norėjo - galėjo pamatyti patys, bei gegužės 15 dieną per laidą „GERAS ŪPAS“, kur beje dalyvavo ir visi pretendentai į Lietuvos Respublikos prezidento postą.

Labai norėtųsi padėkoti ir Zarasų bei Dusetų žiūrovams, kurie tikrai pateisino kurortinės vietovės gyventojų vardą ir tikrai gausiai susirinko į abu renginius. Manau, kad mūsų bendromis pastangomis ,nežiūrint visų sunkmečių įvyks ir aštuonioliktasis „SĖLOS MUZIKANTŲ“ festivalis, nes įsigyta daug draugų ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. Daug kas turbūt atsimena kad su Pilvos miestu Estijoje jau ir anksčiau mus jungė draugiški ryšiai.

Festivalį finansavo:

LIETUVOS RESPUBLIKOS KULTŪROS MINISTERIJA

Generalinis rėmėjas

GRUNDOLITA

Rėmėjai: „ DEGUČIŲ KARČIAMA“ , Draudimo bendrovė „ ERGO LIETUVA“ , „ IGNALINOS KREDITO UNIJA“ , „ STOGAVA IR CO“, bei „ RAMUNO ČIŽO ALAUS DARYKLA“

Festivalio partneriai „ ZARASŲ ĄŽUOLO GIMNAZIJA“

Zarasų krašto laikraštis „ ZARASŲ KRAŠTAS“ 

www.sela.ten.lt, selosmuzikantai.zkc.lt

 

 

 alt   alt     alt

   
 

Prisijungti