Atidarėme Atvirą jaunimo centrą! Spausdinti Email
Parašė   
Penktadienis, 05 Balandis 2019 14:15

Vasario 14 d., Zarasų kultūros centre oficialiai atidarėme Atvirą jaunimo centrą! Labai džiaugiamės, kad mums tokioje svarbioje šventėje susirinko daugiau kaip 300 žmonių ne tik iš Zarasų, bet ir iš kaimo bendruomenių: Turmanto, Smalvų, Imbrado, Avilių, Degučių, Antazavės, Antalieptės!

Sulaukėme net 6 organizacijų dirbančių su jaunimu organizacijų mugėje, kurios plačiau pristatė savo veiklas: ZASK Akseleratorius, Zarasų Apskritas stalas, darbo biržos jaunimo užimtumo atstovė Kristina Kuzmickienė, bendruomenės pareigūnas, jaunimo atstovas Liudvikas Komka, Zarasų žemės ūkio mokyklos atstovai, Utenos Atviras jaunimo centras.


Smagu, kad jaunimas aktyviai dalyvavo veiklose: būriavosi klausytojai prie karaoke pasiklausyti šauniai dainuojančių jaunuolių, išgirdome dar neatskleistų talentų, taip pat, žaismingai leido laiką prie x-box žaidimų kampelio, entuziastingai žaidė stalo futbolą ir įsiamžino Valentino dienos progai skirtoje foto sienelėje.

ZAJC atidarymo proga padarėme bendrą nuotrauką nuo stogo. Galime pasigirti, kad turime tikrai daug, geranoriško ir labai aktyvaus jaunimo! Pas mus svečiavosi Hip-Hop grupės ”8 kambario” solistai Karolis Talutis (Talaz) ir Deividas Alejūnas (Corsalis), jie bendravo su mūsų visų simpatijas pelniusiu Alanu Šablinsku “Alano pasiplepėjimuose”, atskleidė savo išpopuliarėjimo sekmės paslaptis ir dalinosi atlikėjų gyvenimo ypatumais. Kiek vėliau padėkojome organizacijoms dirbančioms su jaunimu, žmonėms, kurie populiarina jaunimo aktyvias veiklas, gerina jaunų žmonių gyvenimo sąlygas Zarasuose. Oficialiai meras Nikolajus Gusevas perkirpo kaspiną į Atvirą jaunimo centrą, kuriame mūsų darbuotojos vaišino “šventiniu plovu“, arbata ir sausainukais. Pasistiprinę lėkėme į „8 kambario“ grupės koncertą! Praleidome puikų laiką kartu su jumis ir tikimės, kad jūs praleidote gerai laiką su mumis! Iki pasimatymo sekančiuose renginiuose!

Daugiau nuotraukų čia:

Zarasų Atviro jaunimo centro darbuotoja Laurita Ramoškaitė,
nuotraukų autorius Erikas Cernovas
LAST_UPDATED2