Apie ką kalba vyrai?
Ketvirtadienis, 05 kovas 2015 09:19

 

Spektaklis rekomenduojamas ne jaunesniems nei 16 metų asmenims.

Šiuo metu populiariausios Rusijoje teatro grupės „Kvartet-i“ pjesė „Apie ką kalba vyrai?“. Genialūs vaikinai iš „Kvartet-i“ komandos sukūrė žaižaruojančią komediją, kuri akimirksniu buvo pamėgta žiūrovų. 2010 metais ši komedija virto didžiulio populiarumo sulaukusiu filmu, o jau po metų, 2011-ųjų gruodį įvyko antrojo filmo premjera.

Komedija „Apie ką kalba vyrai?“ – provokuojanti, juokinga, tobulai tikroviška ir tokia vienintelė. Juk smagu pasiklausyti, apie ką visgi kalba vyrai?

Žinoma, apie moteris. Ne, dar apie darbą, apie pinigus, apie automobilius, futbolą... Tačiau daugiausia apie moteris. Spektaklyje gausu vietų, kur herojai filosofiškai žvelgia į gyvenimą ir visiems primena tikrąsias vertybes. Ir apie tai kalba su neprilygstamu humoru, preciziškai pabrėždami gyvenimiškas situacijas, į kurias mes beveik kasdien patenkame. Ir dar. Iš šių pokalbių daugelis moterų apie save sužino daug ką naujo...

Komedija „Apie ką kalba vyrai?“ – tai puiki proga vyrams pamatyti, kaip jie atrodo iš šono, o moterims pagaliau sužinoti, apie ką gi iš tiesų galvoja jų vyrai!

Iš kitos pusės, tai spektaklis, kuris stebina savo intymumu, tačiau šįkart, šaunioji ketveriukė iš „Striptizo erelių“ (Juozas Gaižauskas, Gytis Ivanauskas, Sakalas Uždavinys, Dalius Skamarakas), apnuogina ne savo kūną, o sielą. Aktorių artumas su spektaklio temomis yra be galo svarbus, todėl itin kruopščiai bei ilgai buvo renkama komanda, kuri galėtų ne tik vaidinti, bet gyventi tuo, kas vyksta scenoje. Ko gero, intymiau ir negali būti!

„Apie ką kalba vyrai?“ negali būti vertinama kritikų, nes šiame spektaklyje vertinami bus jie!? Herojai apnuogins bei paviešins ne tik temas, apie kurias kalba susirinkę vyrai, bet ir tai, kas vyksta kiekvieno mūsų gyvenime. Čia ir dabar. Tad temos neišsenkančios: svajonės, vidutinio amžiaus krizė, teatras, kinas, moterys, automobiliai, gyvenimo vertinimo kriterijai, ištikimybė, konjakas,  ir... aliumininės šakutės bei Naomi Kempbel! Ir visa tai vyksta... pirtyje!

Prie šio spektaklio pastatymo dirbo tikri savo srities profesionalai. Komedijos režisieriumi pasirinktas Olegas Šapošnikovas iš Latvijos, „Domino“ teatre pristatęs komedijas „Nuodėmių miestas“ ir „Radijo ereliai“. Kostiumus spektaklio herojams kūrė žymusis mados guru Juozas Statkevičius. Scenografija rūpinosi vienas geriausių Lenkijos scenografų Wojtekas Stefaniakas, Lietuvoje pažįstamas iš sukurtos scenografijos spektakliams „Striptizo ereliai“ bei „Žirklės“.

„Pažiūrėjęs spektaklį supratau, kaip seniai buvau geroj vyriškoj kompanijoj“, - aktorius Eimutis Kvoščiauskas.

„Pas mus kompanijoje būna lygiai taip pat. Spektaklyje girdi temas, kuriomis įprastai šneki su draugais“, - aktorius Leonardas Pobedonoscevas.

„Vienintelis spektaklis, kuriame tiek daug šneka, o man jis patiko“, - prodiuseris Egmontas Bžeskas.

„Labai patiko du dalykai, kuriuos gyvenime pastebėsi labai retai. Komedijoje puikiai matyti, kaip patys vyrai gali iš savęs pasijuokti. O taip pat kalbama apie temas, kurios labai aktualios, gyvenimiškos ir būdingos šitam laikui“, - dizaineris Juozas Statkevičius

Bilietų kaina: 9; 12; 15 eurų.