Pagrindinis > Naujienos > Gera nuotaika pagal Stanislovą Cibulinį ir ,,Sėlos muzikantus“
Gera nuotaika pagal Stanislovą Cibulinį ir ,,Sėlos muzikantus“
Parašė   
Ketvirtadienis, 15 Gegužė 2014 10:08
2014 m. gegužės 10-ąją nuo ryto atvykę prie Šlyninkos malūno tikrai nepasigailėjo. Mažąjį penkių metų jubiliejų švenčianti svogūnų sodinimo šventė ir net dvidešimt antrą kartą peterburgskas armonikas bei kitus muzikos instrumentus meistriškai valdę tradicinio tarptautinio liaudiškos muzikos festivalio ,,Sėlos muzikantai 2014“ dalyviai abejingų nepaliko.
Patirties tądien galėjo pasisemti ir šeimininkės, ir muzikantai, o kas netingėjo – tai ir dovanomis namiškiams apsirūpino, iki valios prisišoko ir net nekasdieniškų skanėstų prisiragavo! Nuotaikos šventėje nestokota ir tikrai gerai...paūliavota!
Tos dienos vakaras Zarasuose irgi šaunus buvo. Didžiajame svečių koncerte „Iš teip toli atvažiavus“, kuriame dalyvavo „Heino Tartes ir draugai“ iš Estijos, „Rikši“ iš Latvijos ir „Mingė“ iš Klaipėdos vėl dalintasi gera nuotaika, nuoširdžiu bendravimu ir džiaugsmu esant drauge tikriems bendraminčiams. Svečius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava, Zarasų rajono savivaldybės meras Arvydas Steponavičius ir Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro direktorė Jovita Mikutavičienė.
Gegužės 11 d. festivalis ,,Sėlos muzikantai“ iškeliavo iš Zarasų ir apsilankė Dusetose.
Sako, kad geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti. Ačiū nuotraukų autoriui Erikui Černovui, užfiksavusiam įvykius Šlyninkoje ir Zarasuose. Buvę šventėse – dar kartą prisiminkite ką matėte ir girdėjote, o nebuvę – pažadėkite, kad 2015-aisiais tikrai susitiksime.
Zarasų rajono savivaldybės informacija
 

Prisijungti