XXVIII tradicinis tarptautinis liaudiško muzikavimo festivalis „Sėlos muzikantai“

 2021 m. festivalis numatytas gegužės 7 – 9 dienomis Zarasuose, Stelmužėje ir Dusetose (Zarasų raj.).

Keisti laikai reikalauja keistų sprendimų, todėl šiemet visiems gerai žinomas liaudiško muzikavimo festivalis ,,SĖLOS MUZIKANTAI“ bus transliuojamas internetu. Šį kartą lauksime jūsų ne įprastose koncertų vietose, o prie spalvotųjų televizorių ir kompiuterių ekranų. Daugiau niekas nesikeis. Jūsų lauks vedantysis Untaniokas (Antanas Laurinkevičius) ir trys tradiciniai koncertai.

Gegužės 7 dieną ,,GRIEŽIA TRIEILĖS“ – koncertas skirtas trieilėms Peterburgo armonikoms ir liaudies muzikanto Vaclovo Vasalausko atminimui.

Gegužės 8 dieną ,,EUROvYŽA“ – smagiausi kapelų pasirodymai kuriame dalyvaus kapelos iš Lietuvos, Žemaitijos, visos Europos, bei kaip reikalauja formatas – iš Australijos.

Gegužės 9 dieną – mandolinininkų susibūrimas ,,PA ŪŽALU“. Šio koncerto metu kviečiu visus grojančius styginiais instrumentais (ypač mandolinomis) groti kartu su mumis. Taip bus žymiai linksmiau, ir jums – tapus, ir mums – šiapus ekrano.

Jau kurį laiką tie, kas nori išmokt grot mandolina, seka mūsų jau prasidėjusio projekto „Sėlos muzikantai“ edukacinę dalį - ,,MANDOLINOS AKADEMIJA“ . Transliacijos vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais Zarasų kultūros centro Facebook puslapyje ir Youtube kanale. Pirmosiose pamokose kultūros centro iniciatyvinė grupė mokė visus norinčius pradėti groti mandolina. Vėlesnėse laidose prie mūsų prisijungs ir 7 akademikai. Tai geriausi mandolinininkai, muzikantai iš Lietuvos, Latvijos ir Norvegijos. Bus galima puikiai pasiruošti būsimiesiems mūsų bendriems pasigrojimams. Gal būt netgi šią vasarą.

Taigi malonaus žiūrėjimo, smagaus pasigrojimo ir lengvo mokymosi.

Mandolinos akademijos pamokas galima peržiūrėti čia

Trecia

Festivalio organizatorius ir projekto vadovas Gintaras Andrijauskas Tel. 865036256 El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Projektą „XXVIII tradicinis tarptautinis liaudiško muzikavimo festivalis „SĖLOS MUZIKANTAI““ iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos.

Selos muzikantai skelbimas 2021 07