Casper Hejlesen 01

Rugpjūčio 13 d. (Penktadienį) 19 val. "Džiazo Karavanas" kviečia į skandinaviškojo džiazo koncertą Zarasuose, Sėlių Aikštėje.

Atlikėjas - Casper Hejlesen kvintetas:

Casperas Hejlesenas – jaunosios kartos Danų kompozitorius ir gitaristas. Dar vaikystėje sužibėjęs Šiaurės Jutlandijos džiazo pasaulyje, Casperas toliau sėkmingai tobulėjo ir prisijungė prie Danijos džiazo elito. Tai buvo iššūkių kupinas kelias, tačiau muzikantas su jais puikiai susidorojo. Tą akivaizdžiai įrodo naujasis jo albumas „Overture“.

Caspero atlikimui būdingas ramiai lėtas tempas, o improvizuotose solo partijose jo muzika perauga į laisvos formos aktyvų skambesį, kuris vėliau grįžta į ankstesnį būvį, tarsi iškvepiant. Jo brandžios, turtingos ir harmoningos kompozicijos yra persmelktos gyvybingos Amerikos bebop judėjimo dvasios ir vaikystėje muzikantą supusios meditatyvinės skandinaviškosios muzikos aplinkos dvelksmo.

Projekto „Džiazo karnavalas“ metu Casperas Hejlesenas vadovaus kūrybinei kolaboracijai, prie kurios prisijungs iškiliausi jaunosios kartos Lietuvos muzikantai.

Casper Hejlesen (Danija) - Elektrinė Gitara

Tadas Pasaravičius - Saksofonai

Agnė Pasaravičienė - Pianinas

Gediminas Steponavičius - Kontrabosas

Domantas Razmus - Mušamieji

Projektą "Džiazo Karavanas" remia - Lietuvos Kultūros Taryba, Danijos Kultūros Taryba (Statens Kunstfund), Danijos džiazo asociacija (Jazz Danmark)

Projektą Organizuoja - Tarptautinės kultūrinės iniciatyvos "Baltic Bridge" projektas "Džiazo Karavanas"; Organizacinis partneris Danijoje "Jazz9tus"; koncerto įgyvendinimo partneris - Zarasų Kultūros Centras.