Seiko teatras 02

2024 m. liepos 27 d. Garso ir judesio spektaklis-instaliacija „Salos“ unikalioje, multifunkcinėje erdvėje Kupolėje, Zaraso ežero Didžiojoje saloje

Vyks du seansai 19 val. ir 20.30 val.

Bilieto kaina 12 Eur. Bilietai bus parduodami 1 val. prieš renginį Kupolėje.
Už bilietus atsiskaityti banko kortelėmis nebus galima

SALOS – muzikos ir judesio instaliacija. Ši instaliacija – duoklė mūsų santykio su gamta istorijai, dabarčiai ir rūpestį keliančiai ateičiai. „Salos“ kviečia pasinerti į stichišką būseną, kuriamą iš minimalistinės muzikos, judesio, šviesų ir abstrakčių kostiumų.
Įžengus į instaliacijos erdvę, apima laipsniško užpustymo jausmas – tarsi būtum smėlio laikrodžio viduje. Žiūrovų ausis pasiglemžia iš smilčių ir violončelės beriama meditatyvi muzika ir gyvai griežiamos violončelės garsai. Tai žymios kompozitorės Žibuoklės Martinaitytės minimalistinė kompozicija, sudėliota iš analoginių smėlio ir violončelės garsų.
Žiūrovus erdvėje pasitinka žmones primenančios figūros, tačiau jų tapatybės tarsi ištrintos, o kūnus palaipsniui pasiglemžia smėlis ir apima jausmas, kad pranykimas smėlyje neišvengiamas. Įkvėptos Kuršių nerijos, „Salos“ klibina tvarumo, aplinkos apsaugos ir žmonijos ateities temas.
Už šokio ir muzikos instaliacijos „Salos“ muziką 2021 metais kompozitorė Žibuoklė Martinaitytė nominuota Auksiniam scenos kryžiui.