Šeši – viename
Trečiadienis, 23 Lapkritis 2016 15:45

Kaimuose – ne tik sodybų , bet ir įvairių įstaigų pastatų tuštėjimo metas. Atėjo laikas, kai visos institucijos – kultūros padalinys, seniūnija, medicinos punktas, biblioteka, vaikų įstaigos telpa po vienu stogu. Ne išimtis ir Suviekas –lapkričio vidury atšventęs įkurtuves šioms įstaigoms naujai pritaikytose patalpose. Minėtos institucijos persikėlė į mokyklos pastatą, kur telpa visi ir džiaugiasi šiluma, šviesa bei bendradarbiavimu.

Skaityti daugiau...
 
Tautinių kostiumų detalių kūryba, dėvėjimas ir priežiūra
Antradienis, 08 Lapkritis 2016 11:21

Skaityti daugiau...
 
Kaip „Salako muzikantai“ pirmąją vietą Aukštaitijoje išgrojo!
Pirmadienis, 07 Lapkritis 2016 13:16

„Kaimynėli, būki svečias“,- išgirdom prieš kelias savaites aidą, pasiekusį mus net iš Širvintų, kur lapkričio 5 dieną buvo organizuojamos Aukštaitijos regiono kaimo kapelų varžytuvės. Tai ir „nugrojom“ pas kaimynus visa tradicinė „Salako muzikantų“ (vadovas Osvaldas Macijauskas) kapela.

Skaityti daugiau...
 
Auksinis Feniksas
Pirmadienis, 31 Spalis 2016 12:04

Lapkričio 11 d. 16 val. Vilniaus rotušėje, iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti  didžiausios šalies kultūrinės bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos garbingi apdovanojimai „Auksinis feniksas“.

Skaityti daugiau...
 
Suvieko koleltyvai Obeliuose „Obelinės“ festivalyje
Trečiadienis, 26 Spalis 2016 13:19

Nuostabus šiemet rugsėjis, dovanodamas ne tik šiltus orus, bet ir gausų obuolių derlių. Nuo seno šeimininkės obuolius džiovindavo, virdavo obuolienę, statydavo kompotus, dar gi obuolius ir raugdavo. Na ir mes, Suvieko kaimo kolektyvai – folkloro ansamblis „Čičirys“ bei kapela „Cinkelis“ susirinkę paskutiniuosius „bieliaus abaliokus“, šitaip anksčiau vadindavo alyvinius obuolius, susikrovę visus instrumentus, karštą rugsėjo 11 – osios sekmadienį išskubėjom in Abelius, kur vyko trečioji „Abelinė – 2016“ diena.

Skaityti daugiau...
 
Nauji mokslo metai – nauji festivaliai
Trečiadienis, 26 Spalis 2016 13:12

Praėjusieji mokslo metai Zarasų kultūros centro vaikų folkloro ansambliui „Čiūta“ pasibaigė dalyvaujant festivalyje „Zalvynė“, na o naujieji mokslo, metai, pačiame rugsėjo viduryje, prasidėjo taip pat festivaliu – Jonavos kultūros centro surengtame festivalyje „Siūlai, siūlai, susivykit“.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL