Pagrindinis > Naujienos
Naujienos
Konkursų eiga
Parašė   
Penktadienis, 27 Liepa 2012 08:25

Jaunimo kūrybinio festivalio vandens tema

“Undinėlių daina“

konkurso eiga.

(Atsisiusti)

Skaityti daugiau...
 
"Undineliu daina 2012" Salos planas
Parašė   
Antradienis, 24 Liepa 2012 08:23

 
„Undinėlių daina 2012“ kviečia į Zarasus
Parašė   
Ketvirtadienis, 12 Liepa 2012 14:16

Gražiausių ežerų skalaujami Zarasų krantai liepos 27 – 29 dienomis ir vėl kviečia gabiausią Lietuvos jaunimą profesionalioje scenoje pristatyti savo mažuosius choreografijos, muzikos ir vokalo šedevrus. Ilgametis tradicijų tęstinumas, jaunimo kūrybiškumo ugdymas bei skatinimas, solidžios nominacijos, šilta publika ir stulbinantis gamtos prieglobstis - visa tai įgalino festivalį „Undinėlių daina“ tapti gabių jaunų žmonių saviraiškos arena ir naujų galimybių įkvėpėju. Šis jau vienuoliktus metus Zaraso ežero saloje vykstantis festivalis patrauklus ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams – poilsis gamtoje, galimybė apsistoti palapinėse, puiki programa ir visos sąlygos tiesiog smagiai praleisti laiką su visa šeima ar draugais.

Skaityti daugiau...
 
Undinėlių daina 2012
Parašė   
Pirmadienis, 14 Gegužė 2012 14:56

Zarasų rajono savivaldybėskultūros centras 2012 m. liepos 27–29 dienomis organizuoja jaunimo kūrybos konkursą „Undinėlių daina -2012“ Zarasuose, Zaraso ežero saloje.

Skaityti daugiau...
 
po undineliu dainos
Parašė   
Penktadienis, 22 Liepa 2011 15:00

Septynios konkurso ,,Undinėlių daina 2011” nominacijos – laureato diplomai bei piniginės premijos liepos 15 – 16 dienomis buvo įteikti: už geriausią sceninį įvaizdį - grupei ,,Carol in the Club” (Molėtai), įsteigė AB bankas DnB NORD, už geriausiai atliktą šlagerį – Dianai Zalevskajai (Visaginas), įsteigė AB bankas ,,Swedbank”, geriausiai atlikėjai – Kristinai Radžiūkinaitei (Vilnius), įsteigė UAB ,,Vasaknos”, geriausiai šokių grupei – šokių studijai „Paradize“ (Daugpilis), įsteigė UAB ,,New Energy Group”, geriausiai muzikos grupei – „Pušyno vaikai“ (Zarasai), įsteigė UAB ,,Muzikos faktorius”, GRAND PRIX ,,Mažoji Undinėlė” už geriausią autorinę choreografinę kompoziciją vandens tema – Gustei Zagurskytei, įsteigė Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava, AB TEO LT, UAB ,,Grundolita”.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Prisijungti