Pagrindinis > Naujienos
Bendrijos Sėla Naujienos
Birželio 8-9 dienomis Zarasų krašte – „Zalvynė“
Parašė   
Pirmadienis, 03 Birželis 2013 11:46

Į 10-ąjį vaikų ir jaunimo folkloro festivalį- stovyklą Zarasuose, birželio 8- 9 dienomis sulėks mokyklinio amžiaus jaunimas iš Pasvalio, Kupiškio, Utenos, Molėtų rajonų, Visagino miesto. Kaip visada gausiai dalyvaus Zrasų rajono jaunieji paveldo tęsėjai- Salako „Saulala“, Antazavės „Ramtatūris“, Dusetų „Sartukas“, Suvieko „Čičiriukai“ ir Zarasų „Čiūta“, kuriai talkins „Seluona“. Į festivalį atvyksta ir tolimesni svečiai- Sankt Peterburgo Vyborgo rajono vaikų ir jaunimo klubo „Sovremenik“ folkloro ansamblis „Gornica“.

Skaityti daugiau...
 
Oželio pastogė
Parašė   
Antradienis, 27 Lapkritis 2012 09:35

 

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centre, lapkričio 23d. 15,00val. Rajoninis vaikų ir jaunimo folkloro sambūris „OŽELIO PASTOGĖJ“

Programa:15,00 val. „Katinas“ iš maišo, teminės folkloro ansamblių programėlės, 17,00 val. Vakaronė

Dalyvaus: Zarasų rajono vaikų ir jaunimo folkloro ansambliai „Saulala“, „Sartukai“, „Čičiriukai, „Seluonos“ vaikų grupė„Santarvės pagrindinės mokyklos, Pauliaus Širvio progimnazijos mokiniai, svečiuosis Molėtų „Kukutis“, Biržų kultūros centro vaikų folkloro ansamblis.

Į vakaronę kviečiame Zarasų mokyklinį jaunimą.

 
Zalvyne 2012
Parašė   
Antradienis, 12 Birželis 2012 12:15

 

Birželio 9-10 dienomis Zarasai vėl sumirgėjo tautiniu jaunimu. 9-oji „Zalvynė“ kaip ir praėjusios  nestokojo dalyvių. Šiemet jų sulaukėme iš Druskininkų, Vilniaus, Jurbarko, Biržų, Švenčionėlių, Visagino, Utenos, Molėtų, Pasvalio, Kupiškio ir savųjų - penkių Zarasų rajono vaikų ir jaunimo folkloro ansamblių.

Skaityti daugiau...
 
Pačiu žaliausiu metu- „Zalvynė“
Parašė   
Ketvirtadienis, 31 Gegužė 2012 07:46

Birželio 9-10 dienomis Zarasai vėl sumirgės tautiniu jaunimu. 9-oji „Zalvynė“ kaip irpraėjusios  nestokoja dalyvių. Šiemet jų laukiame iš Druskininkų, Vilniaus, Jurbarko, Biržų, Švenčionėlių, Visagino, Utenos, Molėtų, Pasvalio, Kupiškio ir savųjų- penkių Zarasų rajono vaikų ir jaunimo folkloro ansamblių. Kas gausiais būriais ( iki 25 dalyvių) kas mažesnėmis grupėmis mielai, iš  siūlomų šalyje įvairiausių folkloro festivalių, renkasi „Zalvynę“, nes čia jiems įdomu, gera pabūti.

Skaityti daugiau...
 
po žolines
Parašė   
Ketvirtadienis, 18 Rugpjūtis 2011 22:08

Paribio folkloro festivalis

„Žolinė“

Šių metų rugpjūčio 15 d. Sėlių aikštėje jau devynioliktą kartą praūžė Paribio folkloro festivalis, kuriame susirinko folkloro ansambliai, kapelos ir kolektyvai iš Antalieptės, Suvieko, Dusetų, Biržų, Kauno, Vilniaus ir Zarasų. Nuo pat ankstaus ryto jau ketvirtą dieną šurmuliavo gausi amatų mugė, kurioje kiekvienas galėjo rasti sau ką nors mielo ar labai naudingo namų ūkiui, o popietę užpildė folkloro ir kitų žanrų muzikos koncertai.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sėlos įvykiai

Prisijungti