Pagrindinis > Naujienos
Bendrijos Sėla Naujienos
Zalvynė
Parašė   
Ketvirtadienis, 29 Gegužė 2014 09:53

Zarasų krašte skambės jaunimas

Rima Vitaitė Zarasų kultūros centro etnografė, „Zalvynėa“ organizatorė

Pasipylė renginiai kaip iš gausybės rago. Ypatingai turtingas sekantis savaitgalis – birželio 7-8 dienos. Kas džiaugiasi mokslo metų pabaiga, kas vasaros šviežiu žalumu, kas proga kažkur išlėkti išvažiuoti, kol nenuilsom nuo karščio ir derliaus dorojimo.

Skaityti daugiau...
 
„Margieji Salako raštai“
Parašė   
Antradienis, 05 Lapkritis 2013 13:11

Įvykdytas projektas „Margieji Salako raštai“. Jo tikslas buvo  pagilinti žinias į  Salako apylinkių audėjų  naudotas technikas, audimo aplinką,  siūlus. Nufotografuota per 100 audinių.  Projekto vykdytojai  apsiribojo kelių garsių audėjų darbais kaip Julija Daubarienė,  Uršulė Saulienė, Zofija Burbienė, Ona Pumputienė, Juozapota Biržinienė, Elena Jurkienė paliktais dukroms, namams ir giminėms audiniais.

Skaityti daugiau...
 
Birželio 8-9 dienomis Zarasų krašte – „Zalvynė“
Parašė   
Pirmadienis, 03 Birželis 2013 11:46

Į 10-ąjį vaikų ir jaunimo folkloro festivalį- stovyklą Zarasuose, birželio 8- 9 dienomis sulėks mokyklinio amžiaus jaunimas iš Pasvalio, Kupiškio, Utenos, Molėtų rajonų, Visagino miesto. Kaip visada gausiai dalyvaus Zrasų rajono jaunieji paveldo tęsėjai- Salako „Saulala“, Antazavės „Ramtatūris“, Dusetų „Sartukas“, Suvieko „Čičiriukai“ ir Zarasų „Čiūta“, kuriai talkins „Seluona“. Į festivalį atvyksta ir tolimesni svečiai- Sankt Peterburgo Vyborgo rajono vaikų ir jaunimo klubo „Sovremenik“ folkloro ansamblis „Gornica“.

Skaityti daugiau...
 
Oželio pastogė
Parašė   
Antradienis, 27 Lapkritis 2012 09:35

 

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centre, lapkričio 23d. 15,00val. Rajoninis vaikų ir jaunimo folkloro sambūris „OŽELIO PASTOGĖJ“

Programa:15,00 val. „Katinas“ iš maišo, teminės folkloro ansamblių programėlės, 17,00 val. Vakaronė

Dalyvaus: Zarasų rajono vaikų ir jaunimo folkloro ansambliai „Saulala“, „Sartukai“, „Čičiriukai, „Seluonos“ vaikų grupė„Santarvės pagrindinės mokyklos, Pauliaus Širvio progimnazijos mokiniai, svečiuosis Molėtų „Kukutis“, Biržų kultūros centro vaikų folkloro ansamblis.

Į vakaronę kviečiame Zarasų mokyklinį jaunimą.

 
Zalvyne 2012
Parašė   
Antradienis, 12 Birželis 2012 12:15

 

Birželio 9-10 dienomis Zarasai vėl sumirgėjo tautiniu jaunimu. 9-oji „Zalvynė“ kaip ir praėjusios  nestokojo dalyvių. Šiemet jų sulaukėme iš Druskininkų, Vilniaus, Jurbarko, Biržų, Švenčionėlių, Visagino, Utenos, Molėtų, Pasvalio, Kupiškio ir savųjų - penkių Zarasų rajono vaikų ir jaunimo folkloro ansamblių.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sėlos įvykiai

Prisijungti