Pagrindinis > Naujienos
SM Naujienos
Šešioliktasis tarptautinis liaudiško muzikavimo festivalis „SĖLOS MUZIKANTAI“
Parašė   
Ketvirtadienis, 15 Gegužė 2008 15:06
altGegužės 9-10-11 dienomis Zarasų krašte nuskambėjo jau tarptautiniu tapęs liaudiško muzikavimo festivalis „SĖLOS MUZIKANTAI“. Norėtųsi padėkoti visiems dalyviams ir žiūrovams, kad susirinko į jau šešioliktąjį festivalio gimtadienį. Štai todėl organizatoriai ir pasijautė galintys įteikti visiems muzikantams pasus. Pasų per dvi festivalio dienas buvo išdalinta 115 – tiek muzikantų buvo išėję į sceną ir pradžiugino visus savo muzika. Tai buvo Zarasų rajono kapelos bei svečiai iš visos Lietuvos „SMAGRATIS“ (Telšiai), „MINGĖ“ (Klaipėda), „LIPK ANT SIENŲ“ (Kaunas), „RASKILA“ (Birštonas) . Sulaukėme svečių iš Latvijos – tai „LAIMAS MUZIKANTI“ (Daugpilis) ir „JAZEPA KAPELA“ (Medneva). Labai ilgai laukti buvo ir svečiai iš Estijos - „Heino Tartes ir draugai“. Tai keturi liaudies muzikantai iš pietinės Estijos, grojantys nacionalinėmis savo krašte meistrų pagamintomis armonikomis. Daugelis galėjo juos matyti ir per televiziją laidoje „GERAS ŪPAS“.  Apsilankė bei pagrojo ir nemažai liaudies muzikantų. Visus čia net sunku ir išvardinti.

 

Skaityti daugiau...
 
XIII- Liaudiško muzikavimo festivalis "SĖLOS MUZIKANTAI"
Parašė   
Pirmadienis, 12 Rugsėjis 2005 13:09

Sėlos MuzikantaiPrieš trylika metų pirmojo festivalio dalyviai ir netgi rengėjai sunkiai begalėjo įsivaizduoti tai, kas vyko šiemet.
       Gegužės 13 d., penktadienį, 13 val. Utenos kraštotyros muziejuje netradicinių muzikos instrumentų paroda buvo atidarytas XIII- liaudiško muzikavimo festivalis „SĖLOS MUZIKANTAI“ Po parodos atidarymo bei trumpo koncerto visi dalyviai bei žiūrovai buvo pakviesti į Sudeikių (Utenos r.) kultūros namus, kur vyko pirmasis festivalio pasirodymas. Čia grojo grupė iš Latvijos „Dziga „ Muzikontai iš pa Utenas " , Salako kaimo kapela, Andrijauskų  ir Streikų šeimyninės kapelos  bei daug pavienių muzikantų iš Utenos  ir  Zarasų rajonų.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Prisijungti