KVIEČIAME SIŪLYTI PRETENDENTUS PRESTIŽINIAM APDOVANOJIMUI „AUKSINIS FENIKSAS“ GAUTI
Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2016 13:12

Viena didžiausių šalies kultūros bendruomenių Lietuvos kultūros centrų asociacija kviečia siūlyti pretendentus prestižiniam apdovanojimui „Auksinis feniksas“ gauti.

„Auksinis feniksas“ yra didžiausias Lietuvos kultūros centrų asociacijos ir vienas reikšmingiausių visos šalies apdovanojimų kultūros srityje. Šio apdovanojimo tikslas – pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, labiausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, plėtrai, perdavimui, saugojimui bei kultūros centrų sistemos vystimuisi, tobulinimui ir viešinimui.

Skaityti daugiau...
 
Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras pradeda naują sezoną!
Trečiadienis, 21 Rugsėjis 2016 14:03

Dėmesio!

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras pradeda naują sezoną!

Kviečiame prisijungti prie meno kolektyvų veiklos:

Skaityti daugiau...
 
Irma Jurgelevičiūtė atvyksta pas mus
Ketvirtadienis, 15 Rugsėjis 2016 09:12

Perėjusi ugnį ir vandenį, saulę ir karštį, audras ir šaltį, patyrusi džiaugsmą ir negandas, apkeliavusi pusę pasaulio ir išlikusi tokia pati energinga, atvira, šilta POP muzikos žvaigždė Irma Jurgelevičiūtė atvyksta pas mus priminti dainas, į kurias suverti išgyvenimai ir džiaugsmingi atradimai, aistra ir kančia, ir ilgesys to, kas tikra.

Visą koncertinį vakarą puoš šviesų teatras,

tad, jei pavargai nuo triukšmo ir amžino lėkimo, ateik

SPALIO 5 D. 18 VAL.į Zarasū kultūros centrą.

Bilieto kaina tik 8 EUR

Skaityti daugiau...
 
Visa Lietuva šoka
Trečiadienis, 07 Rugsėjis 2016 13:04

Kviečiame dalyvauti akcijoje „Visa Lietuva šoka“

Baltų vienybės dieną per rudens lygiadienį jau daugelį metų renkamės ant piliakalnių. Uždegame vienybės laužus pasidairydami po temstančias apylinkes ar dar kur nematyti laužų, uždegtų kaimynų. Skamba dainos, ateinantys atsineša vaišių. Tai atitinka liaudies tradiciniame kalendoriuje buvusius rudens sambarius, kuriais pažymėdavo žemės ūkio darbų pabaigą, derliaus nuėmimą. Šią dieną žmonės rinkdavosi į ištuštėjusius laukus, pamiškes, piliakalnius, atsinešdavo alaus, daromo šiai progai, padėkodavo žemei už išaugintą derlių, tarsi palaimindavo ją, beatgulančią žiemos poilsiui.

Skaityti daugiau...
 
Kas gero Turmante?
Trečiadienis, 10 Rugpjūtis 2016 11:49

Įsisiūbavo kaimų festivaliai, žiūrėk ir pabaigon kartu su vasara.

Nors šeštadienio pavakarę debesys kabojo it damoklo kardas, bet lyti ant Turmanto nepradėjo, tik jaunimui jau teko pasimaudyt giliai įnaktėjus, bet labai norėjus pasišokti. Kaip ir iš viso mūsų miestelių bendruomenių festivaliai, kaip juos bepavadinsi, bet kasmet vis karteles kelia, vis geriau prieš savo žmones ar prieš kitas seniūnijas pasirodyt. Savivaldybės administracija, jau prieš kurį laiką įvertinusi mūsų kaimiškųjų vietovių kultūros, bendruomenių, seniūnijų , vis gausiau prisidedančių rėmėjų pastangas, festivalius pradėjo kiek gausiau finansuoti. Žinoma, to neužtenka, bet yra nuo ko pasispirti šoktelint pas Joną ar Antaną paramos gauti.

Skaityti daugiau...
 
Zarasų miesto šventė ir folkloro festivalis „Žolynai“
Ketvirtadienis, 04 Rugpjūtis 2016 12:07

Zarasų miesto šventė ir folkloro festivalis „Žolynai“ Sėlių aikštėje rugpjūčio 13 – 14 dienomis

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL