Renginiai skirti Zarasų 500 metų jubiliejui
Trečiadienis, 25 Spalis 2006 13:19

Zarasai – nuostabia kurorto dvasia alsuojantis, kasmet vis gražėjantis miestas, apjuostas septynių ežerų ežerėlių ir žalių miškų. Upių ir ežerų vingiai, tarsi karoliai pabirę kalneliai, ramybę saugantys miškai bei negausiai apgyvendinta krašto teritorija – kaskart poilsiaujančių naujai atrandami stebuklai. 
            Šiemet Zarasai mini garbingą 500 metų jubiliejų. Rugpjūčio 12-15 dienomis į šį nuostabaus grožio kampelį suplūdo didžiulis būrys miestelėnų, kraštiečių, svečių ir poilsiautojų į miesto gimtadieniui skirtų renginių kulminaciją – trečiąjį etapą ,,Zarasai rytoj – Ateities kartoms”. Jubiliejaus minėjimas pradėtas šv. Mišiomis, skirtomis Zarasų miesto 500 metų ir Švč.M.Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios konsekracijos 100 metų jubiliejaus progai. Zarasus ir zarasiečius Mišiose sveikino Panevėžio ordinaras vyskupas Jonas Kauneckas.

Skaityti daugiau...
 
Sadūnų kaimo kapelos 10 metų jubiliejus
Trečiadienis, 31 Gegužė 2006 14:25

Pirmą kartą „SADŪNAI" (dar nebūdami „Sadūnais“) susirinko Sadūnų kaimo salėje ir pabandė groti prieš 10 metų. Tuomet dažnai tekdavo repetuot ir kieno nors namuose, nes žiemą salėje būdavo šaltoka. Tada susiformavo ir pagrindinis principas: „ Minimum žmonių –maksimum rezultato.“ 
            Kaip ir visos rajono kapelos krikštą gavo važinėdami po rajoną ir, be abejo, tradiciniame Kovo 11 –osios renginyje Zarasuose. Galime pasididžiuoti, kad turime savo festivalį „SĖLOS MUZIKANTAI“. 

Skaityti daugiau...
 
Meno mėgėjų kolektyvų festivalis "VIEVERSYS"
Sekmadienis, 12 kovas 2006 12:04

kovo3Jau tapo gražia tradicija ,kaip 15- ąjį kartą kasmet ,pavasarį kovo 10-ąją,minint Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną Zarasų kultūros rūmuose vyksta rajono kultūros namų geriausių meno kolektyvų festivalis „Vieversys“. Kaip vyturiai parskrenda pirmąjį pavasario mėnesį,taip ir geriausieji rajono meno kolektyvai kasmet kovo 11-ąją suskrenda į Zarasus.Ši šventė – koncertas „Kaimas vakar- kaimas rytoj“- tai lyg savotiška kaimo kultūros namų meno kolektyvų,jų vadovų ataskaita reikliam Zarasų žiūrovui.

Skaityti daugiau...
 
Zarasų kultūros rūmų darbuotojų kelionė po Lietuvą
Antradienis, 27 Rugsėjis 2005 13:25

Rugsėjo 13 – 15 d. Zarasų kultūros rūmų darbuotojai vyko į dalykinę – pažintinę kelionę po Trakų, Varėnos, Alytaus, Prienų rajonų ir Druskininkų bei Birštono kurortų kultūros centrus. Darbuotojai pasidalino darbo patirtimi, susipažino su Dzūkijos ir Suvalkijos kultūros centrų veikla, renginiais, meno kolektyvais, pristatė Zarasų kultūros rūmų veiklą.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 61 62 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL