NEIŠAUK IŠ TEATRO
Ketvirtadienis, 28 kovas 2019 14:02

 

 

TEATRO DIENOS „NEIŠAUK IŠ TEATRO“

Jau pirmadienio rytą Zarasų kultūros centre šurmuliavo mažieji teatro mėgėjai. Kai kurie skeptikai galvoja , kad vaikams neįdomus teatras, kad jie varu suvaromi iš mokyklų, bet paklausius vaikų reakcijų, kaip jie jautriai reaguoja, kas vyksta scenoje, viską pastebi, palaiko savo garsiais šūksniais ir plojimais, - tai suaugusiems dar reikia pasimokyti.

 

Dvi dienas iki pietų buvo rodomi vaikų spektakliukai. Dalyvavo mažųjų teatriukai iš Zarasų ,,Santarvės“ pradinės m-klos( jiems vadovauja nepailstančios , kūrybingos mokytojos A. Guntulienė, D. Kukonenko, L. Lumbienė, D. Skvarčinskaitė).

Buvo ir svečių – iš Salako pagr. mokyklos ( vad. D. Baubinaitė ir R. Putrimaitė), Avilių kultūros padalinio (vad. L. Čerkova ir J. Andrijauskienė), lėlių teatras iš Smalvų kultūros padalinio(vad. D. Stunžienė), Antazavės vaikų globos namų ( vad. S. Vanagaitė) ir Visagino kūrybos namų teatro studija ,, Gyvenimas gražus!‘‘ ( vad. B. Davidovičė). Dar ir dainavo Zarasų ,, Ąžuolo“ gimnazijos grupė ,, Akcentas“.

Abu pusdienius vaidinimus pristatinėjo ir su vaikais per pertraukėles linksmai leido laiką – žvėreliai iš Zarasų raj. sav. kultūros centro teatro grupės ,,Lagaminas“.

,,Žvėriškai“ dekoravo fojė scenografė B. Andrijauskienė. Atskirose erdvėse prie arkliukų, flamingo, žuvelių, dramblio, krokodilo ir smauglio galima buvo ne tik padūkti, bet ir pailsėti.

Pirmadienio vakaras buvo skirtas jaunimui ir tiems, kam svarbu, ką veikia kai kurie jauni , kūrybingi žmonės vakarais. Buvo parodyti du spektakliukai ( Zarasų raj. sav. kultūros centro teatro grupės ,, Lagaminas“ ir ,, Su elektra“, šiuolaikinio šokio grupė ,,Mėta“ (vad. S. Vanagaitė), masinėse scenose talkininkavo šokių studijos ,,Au‘Rum vaikučiai) . Taip pat matėme muzikinę kompoziciją (Antazavės J. Gruodžio gimnazija, vad. E. Sklizmantienė ir D. Aleknienė).

Vadovams atminimo dovanėles gamino E. Černovas.

Antradienio teatro vakaras buvo skirtas suaugusiems – Visagino kūrybos namų teatro studija ,,Gyvenimas gražus!“ (rež. B. Davidovičė) parodė F. G. Lorkos dramą ,,Bernardos Albos namai“.

 

Teatro dieną šventėme su Mariumi Jampolskiu. Jis ne tik rodė mono spektaklį ,,Gaidukas“, bet ir skyrė laiko vietos jaunimui.

Daugiau nuotraukų čia: